Ankara Evden Eve Nakliyat - Kısmet Nakliyat Ankara

Ankara Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Ankara

Ankara Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat, eşyaların taşınması için kullanılan bir asansör sistemidir. Bu sistem, eşyaların binadan indirilmesi ve binaya çıkarılması için kullanılır. Asansörlü nakliyat, özellikle yüksek katlı binalarda ve dar sokaklarda yaşayanlar için ideal bir çözümdür.


Ankara Asansörlü Nakliyat Neden Önemlidir?

Asansörlü nakliyat, eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek hasar riskini azaltır. Bu sistem, eşyaların merdivenlerden taşınmasına gerek kalmadan, doğrudan asansörle taşınmasını sağlar. Bu da eşyaların düşme, çarpma ve aşınma gibi risklerden korunmasını sağlar.


Asansörlü Nakliyat Türleri Nelerdir?

    Asansörlü nakliyat, kullanılan asansör tipine göre farklı şekillerde yapılabilir. Genel olarak, aşağıdaki asansörlü nakliyat türleri bulunmaktadır:
  1. 1- İç asansörlü nakliyat: Bu tür nakliyat, binanın iç asansör sistemi kullanılarak yapılır
  2. 2- Dış asansörlü nakliyat: Bu tür nakliyat, binanın dış cephesine monte edilen bir asansör sistemi kullanılarak yapılır
  3. 3- Mobil asansörlü nakliyat: Bu tür nakliyat, taşınacak eşyaların bulunduğu yere getirilen bir asansör sistemi kullanılarak yapılır
Asansörlü Nakliyat Avantajları Nedir ?
  • Eşyalarınızın taşınma sırasında hasar görmesini önler.
  • Taşınma sürecini kolaylaştırır.
  • Taşınma stresini azaltır.
Asansörlü Nakliyat fiyatlandırması için, Kısmet Nakliyat olarak 2023 yılında güncel fiyat olarak 1.500 TL ile 10.000 TL ve üzeri fiyatlandırma yapılabilmektedir. Fiyatlandırma yapabilmemiz için hangi tip asansörler kullanılacağını öğrenmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Evden Eve Nakliye

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Nakliyat ve ambalajlama hizmetlerimiz ile ilgili hemen bilgi almak için iletişime geçiniz.

İletişim

0312 336 81 54
Google
Kısmet Nakliyat

Müşteri Yorumları

Alptekin M.

Bireysel

Esra E.

Kurumsal

Ayşegül A.

Bireysel